ADRES
Lesko, ul. Stawowa 5
603 587 452
kontakt@mebledeka.pl
GODZINY PRACY
pon - pt: 9.00 - 18.00

O nas

Deka Meble Lesko - o nas

Doświadczenie i pasja

Działamy od 1995 roku

Nasz pracą i pasją jest tworzenie trwałych, estetycznych i funkcjonalnych mebli według indywidualnych potrzeb Klienta.

Profesjonalny montaż

doświadczeni monterzy

Nasi doświadczeni pracownicy sprawnie i fachowo montują meble wyprodukowane w naszej firmie.

Komputerowa aranżacja

wizualizacje 3D

Wykonujemy projekt i wizualizację komputerową w trzech wymiarach korzystając z najnowszego oprogramowania typu CAD. Dopracowujemy projekt wraz z Klientem, tak aby spełniał wszystkie ...

Markowe sprzęty AGD

AGD do zabudowy

Projektując zabudowę kuchni uwzględniamy wymiary wybranych przez KLienta sprzętów AGD do zabudowy, na które oferujemy konkurencyjne ceny.

Etapy naszej pracy

pPomiar i konsultacje

Dokonujemy profesjonalnego pomiaru pomieszczenia, uzgadniamy dobór materiałów, akcesorii meblowych oraz kolorystyki. Dokładnie słuchamy jakie macie Państwo potrzeby i życzenia aby meble satysfakcjonowały Was w 100%.

Projekt komputerowy

Na tym etapie wykonujemy szczegółowy projekt komputerowy mebli. Następnie wspólnie omawiamy szczegóły dotyczące projektu. W każdej chwili zmienimy projekt tak, by spełniał Państwa oczekiwania.

Akceptacja i realizacja

Po akceptacji projektu i podpisaniu umowy przystępujemy do produkcji mebli. Podczas producji zwracamy baczną uwagę na wszystkie szczegóły mające wpływ na jakość i funkcjonalnosć wykonywanych mebli,

Montaż

Kiedy meble są gotowe ustalamy Wspólnie termin montażu. Do pracy przystępuje nasza profesjonalna ekipa, która sprawnie i dokładnie zamontuje meble oraz sprzętu AGD.

Nasi partnerzy